درباره‌ی ما

درباره پرستو

از جایی که وارد دنیای یوگا شدم در تلاش بودم حس آرامش و تعادلی که حس کردم رو به بقیه منتقل کنم. سال‌ها، یوگا رو در کنار یوگاکاران و هنرجویان عزیز تجربه کردم. من عاشق کمک به دیگران برای رسیدن به تعادل بدن و ذهن‌شون هستم. کار خودم رو با عشق و احترام به دانش یوگا انجام میدم و هدفم ایجاد فضایی دوستانه برای گام برداشتن در مسیری آگاهانه به سوی آرامش و هماهنگیه.
منتظرم با شما در استودیوی یوگای پرست-‌او ملاقات کنم و سفری پر از نشاط رو در کنار هم شروع کنیم.

من، پرستو پژمان
و با افتخار مربی یوگا هستم.

دوره‌هایی که گذروندم:

 • دوره بین‌المللی ۲۰۰ ساعته مربیگری یوگا.
 • دوره بین‌المللی ۳۰۰ ساعته مربیگری یوگا.
 • دوره بین‌المللی ۸۵ ساعته مربیگری یوگای بارداری با مُهر یوگا الاینس آمریکا.
 • دوره بین‌المللی درمانی کارونا ریکی.
 • دوره کوتاه‌مدت بین‌المللی آیورودا شاخه زیبایی.
 • نماینده مدرسه معتبر بین‌المللی یوگا (Rishikul Yogshala) در ایران و خاورمیانه.
 • دوره بین‌المللی درمانی ریکی ۱، ریکی ۲، ریکی ۳.
 • گذراندن دوره دو ساله TA زیر نظر دکتر علی بابایی‌زاد.

با سوابق من در تمرین و تدریس یوگا بیشتر آشنا بشید:

 • ۱۲ سال سابقه تمرین و ۸ سال سابقه تدریس یوگا در استودیوهای اختصاصی، اسپا، باشگاه‌ها و… در تهران.
 • برگزارکننده دوره‌های کوتاه‌مدت یوگا در طبیعت اقصی نقاط ایران.
 • اولین برگزارکننده دوره بین‌المللی یوگا در ایران.
 • راهنما و برگزارکننده دوره بین‌المللی یوگا در هند و نپال برای ایرانیان.

چرا مدرسه یوگای پرست-او

نمی‌دانیم شما درحال‌حاضر در کدام مرحله از آشنایی با یوگا هستید ولی این را خوب می‌دانیم که چه یوگا را با هدف ورزش کردن برای انعطاف‌پذیری بدنی بیشتر انتخاب کرده‌اید، چه در تلاش هستید به چیزی فراتر از انجام یک سری فعالیت‌های ورزشی دست پیدا کنید، خوب است به شما بگوییم:

«خوش آمدید؛ جای درستی را انتخاب کرده‌اید».

مدرسه یوگا، همان جایی است که شما تجربه‌ای کامل و منحصربه‌فرد از یوگا خواهید داشت. رویکردی که مدرسه یوگا نسبت به ورزش یوگا دارد، این فرصت رو برای شما فراهم می‌کند که تصور کنید در این مدرسه هستید تا علاوه بر انجام تمرینات بدنی بر روی رشد فردی خودتان تمرکز کنید.
در این محیط صمیمی و حمایت‌کننده، همه چیز فراهم است تا شما بتوانید به آرامش و تعادل درونی برسید و ما افتخار عضویت عزیزی دیگر را در جمع خودمان داشته باشیم.

مدرسه یوگای ما، کامل‌ترین و متنوع‌ترین سرفصل‌ها و تکنیک‌های یوگا را در طی سال‌ها فعالیت خود در اقصی نقاط دنیا از جمله هند، نپال، اندونزی، فرانسه، اسپانیا، ایران و… پوشش داده است؛ طوری که هر فردی با هر شرایطی بتواند از این ورزش بهره ببرد.

دوره ۲۰۰ ساعته مربیگری، دوره ۳۰۰ ساعته مربیگری، دوره یوگای بارداری، دوره یوگای کودک، دوره یوگای صورت، دوره‌های Ayurveda و Retreat و… از جمله دوره‌هایی است که بیانگر تنوع دوره های مدرسه یوگا است. اختصاص یافتن بالاترین رتبه در TripAdvisor و گوگل، بازخورد گرفتن از پرتوجویان پیرامون آن‌چه در مسیر رشد بدنی، روحی و ذهنی تجربه کرده‌اند و سابقه طولانی فعالیت، تمایز و اهمیت این مدرسه را بر همه کسانی که برای ورزش کردن اهمیت ویژه‌ای قائل هستند و جایگاه ویژه‌ای برای آن در زندگی‌شان نظر گرفته‌اند، روشن کرده است.

اگر این سوال در ذهن شما وجود دارد که برای تجربه یوگا در مدرسه یوگا باید به کدام کشور سفر کنید؟ پاسخ شما این است که در ایران بمانید؛ چون اولین برگزارکننده رسمی و حضوری دوره‌های مدرسه یوگا در ایران، استودیوی یوگای پرست-‌او است که با دریافت نمایندگی و اعطای مجوز رسمی به پرستو پژمان، سابقه‌ای طولانی در اجرای متنوع‌ترین دوره‌های یوگا را در ایران دارد.
منتظر شما برای لمس تجربه‌ای متفاوت از یوگا هستیم.

مربیان استودیو

مریبان ما با مدارک معتبر از بهترین مراکز یوگا جهان در کنار شما خواهند بود.

گواهی‌نامه‌ها

می‌خواهید در کلاس‌های من ثبت‌نام کنید؟

برای ثبت‌نام در کلاس‌های خصوصی و جمعی یا شرکت در دوره‌ها با من تماس بگیرید.